ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
KIRMAX Фурнитура
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

O stronie projektu ExpoShoes.com

2010-06-26 15:27:44
Geraskin, PE
O stronie projektu ExpoShoes.com

Rejestracji międzynarodowego przemysłu obuwniczego portal ExpoShoes Business Online rozpoczyna 20 lipca 2010. Zapraszamy do rejestracji w naszym projekcie organizacji międzynarodowej wystawy butów, producenci obuwia, torebki, rękawiczki, akcesoria do obuwia, oraz przemysł chemiczny dla przemysłu obuwniczego, producenci podeszew, przemysłu skórzanego, pielęgnacja obuwia, producenci urządzeń dla przemysłu obuwniczego, buty sypkich, części zapasowe do butów, obcasy, śródstopia, i materiały do butów, przedsiębiorców, biznesmenów i urzędników z producentów wymienionych powyżej, kierownicy sklep obuwniczy, sklep naprawa obuwia, buty i organizacji sprzedaży każdego, kto styka się z produkcji przemysłu obuwniczego i sprzedaży!

 Co do rejestracji będą konieczne?

 Należy podczas rejestracji w celu potwierdzenia udziału w tego typu działalności Pobieranie dokumentacji kolorowe zdjęcie: zdjęcie lub logo, znaku towarowego lub przedsiębiorca, strony paszportu, na którym jest Twoje zdjęcie i nazwisko (nie używamy ważnych danych i nie ujawnia osobom trzecim), właściciel certyfikatu, licencji dla producentów lub patentu. Najważniejsze - w celu potwierdzenia się lub organizacji, które są podłączone do produkcji przemysłowej i sprzedaży obuwia.

 

O stronie projektu ExpoShoes.com Będzie mógł zarejestrować się do wszystkich osób z różnych krajów. Języków używanych na stronie będą uzupełniane stopniowo, w tym arabski, chiński i inne. Na tym etapie tłumaczenia techniczne terenu, wraz z uruchomieniem serwisu do pisania artykułów i pozwoli nam pozbyć się transfer techniczne i przejść do profesjonalnego pisania tekstów.

Na temat projektu znajduje się po raz pierwszy w 10 różnych językach do komunikowania się, pomoc w tłumaczeniu tekstów na temat projektu znajduje się w trybie komunikacji automatycznego tłumacza, gdyż ułatwi to proces negocjacji biznesowych. Przy wysyłaniu wiadomości użytkownik może dołączyć plik towarów z własnej galerii, ceny, określa, jakie dane na temat użytkownik może sprawdzić, kto wysłał wiadomość. Wiadomości pracuje w trybie zaszyfrowanym, który poprawia bezpieczeństwo negocjacji. Ich kont można łączyć z kont w sieci społecznych.

 Galerii są chronione i ustawić ich oglądanie przez innych użytkowników. Galeria Opcje mogą zapobiec lub na przeglądanie galerii na kategorie użytkowników według własnego uznania. Zamówienie zostanie udzielone 50 zdjęć produktów oraz ich opis i galeria.

 Organizacje międzynarodowe wystawy prowadzenie wystawy buty może w momencie podpisania umowy partnerskiej do korzystania z dodatkowej nazwy (youname). Exposhoes.com, gdzie twarz wiele wspaniałych rozwiązań do korzystania z naszych zasobów w celu wspierania uczciwej firmy związane z tematyką naszego projektu. Wystawy - komplementariusz jest po podpisaniu umowy i opublikowane na pierwszej stronie w ogólnym partnerami naszego projektu. Jak wynika z poniższego będzie miał swoje konto, możemy zaoferować ich własny publikacji wydawnictwa danych, a po zwolnieniu, do góry użytkowników naszego systemu, z udziałem i informowanie wszystkich nadchodzących międzynarodowych wystawach tematycznych, które odbędą się na całym świecie.

 Nasz projekt jest unikalny w swej strukturze i rozwoju, będzie stale się poprawie i po uruchomieniu będziemy stale oferować dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników z wielu jakości usług tematyczny charakter. Naszego projektu jest rozwój przemysłu obuwniczego nie będzie łatwe, sami wprowadzają w życie to, co nie wystarcza do normalnej jakości handlowej pomiędzy producentami i konsumentami - ludzi biznesu.

Mamy nadzieję, że nasz projekt ExpoShoes Online Business www.ExpoShoes.com miejscu staje się dla was wszystkich lekturą obowiązkową we wszystkich aspektach związanych z tego rodzaju działalności i przyniosą oczekiwanych rezultatów dla Ciebie. Jesteśmy pełne ciekawych pomysłów na tworzenie i rozwój tego projektu i proszę powiedzieć wszystkim zaangażowanym w ten biznes tematycznych, do niego dołączyć.

 Rejestracja użytkownika jest wolny od jakiegoś czasu. Reklam w różnych krajach na całym świecie będzie na zasadzie odpłatności. Możesz zamówić banery, artykuły, wiadomości RSS w różnych językach świata, które zostaną pokazane na wymagane kraju, które można wybrać. Będzie on również funkcję publikacji i uwolnić materiałów i wiadomości. Oferujemy wiele bezpłatnych funkcje na projekt, który pozwoli Ci się bez kosztów. Patrzymy w pomyślną przyszłość projektu ExpoShoes Business Online i dołącz do nas od początku rejestracji, 20 lipca 2010!

 


 W odniesieniu do pracowników w produkcji przemysłu obuwniczego i sprzedaży!

 Administracji projektu rozwoju przemysłu obuwniczego ExpoShoes Business Online!

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja