ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Женская обувь оптом SANA
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Przetargu na obuwie Ukrainy

2010-08-19 15:03:05
ExpoShoes Online
Przetargu na obuwie Ukrainy

Przetargu, który ogłosił 5 lipca Enterprise Shahterskantratsit "zakończyła się niepowodzeniem. Przedmiotem transakcji były buty gumowe, praca górnika, 4840 par. 27.07.1910 aukcji odwołana ze względu na fakt, że klient przedstawił co najmniej dwóch ofert.

Tylko 13% kopalń na Ukrainie spełniają normy bezpieczeństwa. Zaledwie 30 ukraińskich kopalniach, łączna liczba ich wynosi do 227 są zgodne z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, które wpływa negatywnie na wiarygodność Ukrainy z krajów rozwiniętych. Ma siedzibę Państwowego Komitetu ds. BHP, Ochrony Pracy i Nadzoru Górniczego. W kopalniach systemów zarządzania BHP nie są przestrzegane przepisy BHP, brakuje odzieży i obuwia. Dopiero od stycznia tego roku zginęło 75 górników, liczba rannych tysięcy, jest znacznie wyższa liczba ofiar US Army w Iraku w tym samym okresie. Ponadto, kontrola stanu bezpieczeństwa w kopalniach, obecnie zaangażowany w nawet Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Pierwotnie!

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja