ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news


Skóra na buty i nie tylko

2010-06-20 23:44:22
Geraskin, PE
Skóra na buty i nie tylko

Istnieje wiele rodzajów skóry, ale skóry kangura Sega oryginalne pod każdym względem przez Dostawcę skóry kangurów na rynku światowym jest kontynentu australijskiego. Co roku rząd australijski ustala limity na liczbę zdjęć tych dzikich zwierząt. Każdego roku, kwota waha się od 6-7 mln. Około 3 mln sztuk skór Kangur są eksportowane do Europy i Ameryki. Zdecydowana większość z nich jest używany do piłki nożnej.

 Kangaroo skóry ma na celu nie tylko do produkcji silny, ale jednocześnie elastyczne produkty. Skóra ta jest bardzo elastyczna, lekka, może delaminate bez znaczącej utraty sił. Jeśli jest podział substancji na cieńsze, skóra kangur zachowuje znacznie lepszy poziom wytrzymałości w porównaniu z uncut skóry niż skóry cielęcej. Jeśli jest, aby cieńsze i 20% swojej pierwotnej grubości kangur zachowuje od 30 do 60% pierwotnej siły w stosunku do skóry nie-warstwowych. Dla porównania, skóra cielęca, zredukowana do 20% swojej pierwotnej grubości zachowuje tylko 1-4% swojej wytrzymałości.

 Pozwoliło to producentom buty piłkarskie w celu zmniejszenia masy i zwiększenia poczucia kontaktu z piłką, dużo lepsze wyniki obuwie dla piłkarzy. Cechy te są szczególnie ważne w czasach, nie do końca bezpieczne buty z dużymi kolcami, porusza trudne i stale rosnąca liczba urazów kości śródstopia.

 Podczas formowania się i rozwoju piłki nożnej ze skóry pozostaje klasyczny wybór i nadal reprezentowane w wielu wysokiej jakości modeli obuwia sportowego. Podczas gry w piłkę nożną, bezpieczeństwo musi pozostać głównym czynnikiem, więc nie bójcie się wydać trochę więcej pieniędzy na jakości buty piłkarskie

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja