ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news


Prezentacja na Ukrainie iw Rosji

2010-05-23 14:01:18
Geraskin, PE
Prezentacja na Ukrainie iw Rosji

   Zauważyć, organizacji produkcji obuwia i osób związanych z produkcją przemysłu i sprzedaży obuwia, torebki i akcesoria!
 Project Management ExpoShoes Business Online zdecydowano udział w naszym projekcie w międzynarodowych wystawach w różnych krajach. Spodziewamy się wizyty w najbliższej przyszłości międzynarodowe targi obuwia na Ukrainie, w Kijowie, który odbędzie się Międzynarodowy Exhibition Center na lewym brzegu i od 20 do 23 lipca 2010 spodziewają się udziału w międzynarodowej wystawie w Rosji, Moskwa w pasażu, na okres od 24 do 26 sierpnia 2010 roku.
    Na okres międzynarodowych wystawach będą działać Akcje projektu ExpoShoes Business Online. Wszystkie zainteresowane osoby, produkcji zanimayuschtesya i sprzedaży wyroby skórzane, obuwie galanterii, sprzętu, buty, torebki, akcesoria do butów i innych materiałów przypadkowe mogą zarejestrować się za darmo lub poprosić o rejestrację w naszym projekcie i zaczyna uczestniczyć w międzynarodowym projekcie z branży obuwniczej.
    Nasz projekt będzie stale usprawnianie i rozwój, promowanie firmy oraz osiągnięcie dodatkowych dochodów poprzez internet w zakresie projektów tematycznych z buta międzynarodowego przemysłu ExpoShoes Business Online!

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja