ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
exhibition of exposhoes business online
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Интернет-магазин обуви Expomag (ЭКСПО маг)

3-cia Wystawa obuwia na Białorusi

2011-03-01 14:56:14
EXPOLIST, LTD
3-cia Wystawa obuwia na Białorusi


3 Międzynarodowe Targi hurtowników, które odbędzie się w Mińsku od 2 do 4 sierpnia 2011 r. na adres. 27, Kupały


Białoruskich i zagranicznych producentów i dostawców obuwia spadek zimą zakres zbierze się w Mińsku na 3. sprzedaż hurtowa wyspecjalizowana Wystawa "Obuwie. Skórzane. Akcesoria" w sierpniu na terenie byłego Wystawa osiągnięć gospodarczych w Mińsku na Białorusi, National Exhibition Center BelExpo

- "Wyniki uczestników badania hurtowych Wystawa" Obuwie. Torby. Akcesoria ", która odbyła się w Mińsku, od 15 do 18 lutego 2011 r., został wybrany najbardziej dogodny czas na dostawców jesień-zima zakresie - to jest na początku sierpnia To na 1 miesiąc przed rozpoczęciem sprzedaży obuwia w sklepach detalicznych.", - Komitet Organizacyjny . Organizatorzy zauważyć, że celem wystawy - pomoc dostawców do współpracy z hurtowniami i przedstawić nowe kolekcje.

W lutym ubiegłego roku w wystawie wzięło udział dostawców i producentów białoruskim, polskim, rosyjskim, chińskim, francuskim, buty, torebki i akcesoria. Firma przedstawiła swój nowy kolekcji wiosna-lato 2011. "Dostawcy i producenci są zadowoleni z udziału w wystawie, podkreślając, że przez to wydarzenie, byli w stanie dostosować się do białoruskiego rynku. Istnieje wiele firm, zwłaszcza tych, którzy wnieśli buty na Białoruś po raz pierwszy, znalazł nowych rozwiązań dla ich działalności. Po rozmowach z przedstawicielami handlu i współpracowników, dostawców, one użyteczne wnioski dla siebie i nauczyć się mądrzej i poprawnie budować stosunki z białoruskim sprzedaży detalicznej "- powiedział komitetu organizacyjnego. Według organizatorów, ważny jest fakt, że do zapoznania się z produktami dostawców na wystawę przybyli nie tylko przedstawiciele sklepami i buty, ale także prywatnych przedsiębiorców. Sprzedaż hurtowa i detaliczna firm do zawierania umów o współpracy i zgodził się na transport buty na wystawie. Również zauważyć, że wyniki ankiety, prawie 90% wystawców lutego Wystawa "Obuwie. Bags. Akcesoria" potwierdziła chęć udziału w wystawie w miesiącu sierpniu, który zostanie przedstawiony jesienno-zimowej kolekcji. Przypomnijmy, że wystawa obuwia jest dwa razy do roku: przed rozpoczęciem wiosenno-letnim i jesienno-zimowym. Przypominamy, że nasza wystawa Mińsku odbędzie się w dniach od 2 do 4 sierpnia 2011 r. w Mińsku, w byłej Wystawa osiągnięć gospodarczych Białoruskiej SRR, w 27 Kupały. Rejestracja uczestników już się rozpoczęła. Odwołaj się do organizatorów targów i przedstawicieli na terytorium Ukrainy (dla wystawców z Ukrainy, informacje na temat organizatora miejscu).

Organizatorzy zauważyć, że ze względu na zwiększone zainteresowanie zwiedzających nie tylko obuwie, ale także surowców wykorzystywanych w produkcji galanterii ze skóry, przedmiotem naszego forum jest rozszerzeniem i Wystawa nazywa się teraz "Shoes. Skórzane. Akcesoria. Wystawa ta - jedyna tematyczne wystawy branży obuwniczej na Białorusi.

Zapraszamy wszystkich do współpracy!

www.exposhoes.com.ua

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja