ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Debiut ExpoShoes Online Business

2010-10-27 01:13:50
ExpoShoes Online
Debiut ExpoShoes Online Business

W Mińsku na Białorusi, 26/10/2010, w TVC Zwycięzcy BelExpo w alei, 14 pod kierunkiem wystawy organizuje spółka "EXPOLIST" zadebiutował Międzynarodowe Targi obuwia. Worków. AKCESORIA.

   
Najważniejszym wydarzeniem dla naszego projektu była wizyta w drugim, po Trade Fair Kijów przemysłu obuwniczego, który bierzemy udział jako wystawca i wystawy partnerem. Dzięki naszym wysiłkom i skomplikowane, przez dwa lata, pracując dla międzynarodowych zasobów branży obuwniczej naszego projektu ExpoShoes Business Online zaczyna podróżować po świecie wraz z Obuwie International produkcji przemysłowej i sprzedaży.

  
Nie należy ukrywać, że białoruskie Wystawa "Obuwie Torebki Akcesoria.." - Jest to nasz pierwszy krok w kierunku stosunków międzynarodowych i współpracy na rzecz rozwoju partnerstw i edukowania organizacji i prywatnych przedsiębiorców z naszego tematycznego projektu. Młody projekt o dużym potencjale do wspierania przemysłu i sprzedaży takich produktów, jak buty, torby, akcesoria, wyroby skórzane, chemikalia do obuwia, narzędzia, akcesoria do butów, akcesoriów i części do produkcji naprawy obuwia, naprawy sprzętu i wytwarzania gotowych buty , oprogramowania, przemysłu skórzanego i poza nią.

   
Na wystawie w Mińsku, możesz oglądać nas na reklamy banerowe ExpoShoes Business Online, co jest trudne do miss w pomieszczeniu TVC BelExpo. Mamy nadzieję, że teraz ciągle mogą uczestniczyć w wielu międzynarodowych wystawach w branży obuwniczej, nie tylko jako wystawców, ale również ich partnerów, wspieranie tego sektora w ogóle, usuwając wszelkie granice między partnerami biznesowymi z całego świata, ustanawiając między nimi wzajemnie uzgodnionych komunikacji .

  
W dniu 28 października 2010 nasz projekt ExpoShoes Business Online równolegle będzie kontynuować wycieczkę na 12 Międzynarodowe Targi Dongguan Chiny Shoes. Chiny Chiny Shoetec Zawierające Torby Zone, który odbędzie się w pawilonach International Exhibition Center w Chinach, Dongguan, od 28 do 30 października 2010 roku.

  
Musimy zapewnić dla gości naszego projektu sprawozdania w sprawie udziału w naszym projekcie w międzynarodowych wystawach na całym świecie, udowadniając wszystkim, że możemy polegać!

Zostań z nami, zarejestrować się i uczestniczyć w życiu naszego projektu ExpoShoes Business Online, która jest sukcesywnie podbijają świat i prezentuje poprawy Twojej firmy!

Pozdrowienia dla wszystkich,

reprezentowana przez Dyrektora Generalnego

S N Geraskin

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja