ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Rosyjskiego rynku obuwia

2010-09-08 12:51:16
ExpoShoes Online
Rosyjskiego rynku obuwia

Udziału importu obuwia dla Rosji jest obecnie około 85% całkowitej sprzedaży. W warunkach niedorozwoju produkcji krajowej akcji importu będzie nadal rosnąć.

   
Według badań rynku obuwia, producentów rosyjskich, aby dopasować strukturę popytu konsumentów, ponad 60%, które należy do butów eleganckich kobiet, 70% wykorzystania przywożonych Półprodukty do produkcji obuwia.

   
Obecnie Chiny są największym na świecie eksporterem wyrobów włókienniczych i obuwia. Główną zaletą produkcji obuwia w Chinach jest tania siła robocza, ale w przeciwieństwie do naszych producentów, Chińczycy byli w stanie szybko dostosować się do nowych wyzwań i bardzo dobrej jakości, szybko i tanio każdy egzemplarz próbek. Do składania zamówień w Chinach rozpoczęła produkcję butów sportowych Adidas i Nike na początku 80-tych. Teraz Chińczycy nauczyli się dokonać jakościowego i modne obuwie. Większość rosyjskich producentów, lwią część obuwia jest dziś w Chinach, pod nazwą "Made in Italy", jako konsumenci nadal nie zmieniły postrzeganie stereotypów chińskich produktów. Również w Rosji nie jest rozwijany produkcji akcesoriów do butów, a krajowych producentów są zmuszeni importować, co dodatkowo zwiększa w cenie produktu końcowego.

   
Chiny w ostatnich dziesięcioleciach udało się stworzyć potężną bazę zasobów, co przyciąga klientów z całego świata.

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja