ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Targi Obuwie, Moskwa, Centrum Expo

2010-10-11 00:01:49
ExpoShoes Online
Targi Obuwie, Moskwa, Centrum Expo

Od 19 do 22 października 2010 w Expo przytrzymaj 33. Międzynarodowe Targi Obuwia i izdeely skóry "buty. Świat skórzane -2010. Jesień. "Shoes. World of Leather "- wydarzenie w branży obuwniczej w Rosji i krajach WNP. Oczywiście, "Shoes. World of Leather "- impreza biznesowa, która skupia profesjonalistów. Kilka razy w roku, znanych producentów obuwia i wyrobów skórzanych zostały podane do pokazać swoje nowe kolekcje, dostosowane do specyfiki rynku rosyjskiego.

   
Przybyli przedstawiciele głównych organizacji hurtowych, domów handlowych, sklepów, modnych sklepów obuwniczych z regionów naszego kraju oraz krajów WNP, aby dowiedzieć się o aktualizacjach modzie obuwniczej na przyszły sezon, do negocjacji i składania zamówień w najlepszych producentów obuwia. Pomimo trudności, kryzysu, poziom obecnej wystawie jesieni jest dość wysoki.

   
Na powierzchni 7000 m² 350 firm z 13 krajów zaprezentują najnowsze kolekcje mody obuwia i wyrobów skórzanych wiosna / lato 2011. Większość wystawa zorganizowana przez przedstawiciela założycieli obuwie damskie - włoskiej firmy. Wystawa prezentuje również najlepsze skóry i wyrobów obuwniczych z Niemiec, Grecja, Węgry, Litwa, Holandia, Polska, Portugalia, Rosja, Serbia, USA, Turcji, Szwajcarii. Wśród wystawców targów jesień - Cromia, Loriblu, Marino Fabiani, Mario Cerutti, Nando Muzi, Nursace, Ras, Ripani i innych znanych spółek. Na stoiskach wystawy pokazuje wszystkich produktów na rynku różne buty - od markowe buty sportowe i luksusowe domu. Szeroka gama produktów skórzanych oferowanie specjalistycznych torebki salon, wyroby skórzane i akcesoria, weźmie udział takich marek jak Ripani, Arkadia, Lara San Paul, Renato Angi i wiele innych.

   
19 i 20 października eksperci uczestniczą w działaniach programu biznesowe, organizowane przez firmy Fashion Consulting Group. Program jest opracowany aktualne aspekty rynku obuwia w Rosji i obejmuje autora szkolenia dla firm branży obuwniczej, w tym seminaria na temat "trendy mody na sezon SS11", "Visual Merchandising do sklepów obuwniczych," zarządzanie zasobami ludzkimi i skuteczne techniki sprzedaży w handlu detalicznym obuwia sklepu. Praktyczne metody dla menedżerów ", okrągły stół na zakup:" Efektywny zasięg punktów sprzedaży detalicznej. Jak to osiągnąć? ".

   
Zapraszamy profesjonalistów do udziału w Międzynarodowej Wystawie "Obuwie. Skóra Świata 2010. Jesień ", Wystawa prezentowana w pawilonie № 4 i 7, Expo.

Wystawa czynna od 10.00 do 18.00

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja