ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Mińsk, Międzynarodowe Targi Obuwia

2010-10-05 17:33:37
EXPOLIST, LTD
Mińsk, Międzynarodowe Targi Obuwia

Katalog buty polskim i chińskim będą prezentowane na wystawie "Shoes. Bags. Akcesoria" w Mińsku na Białorusi

Katalog buty polskim i chińskim będą prezentowane na wystawie "Shoes. Bags. Akcesoria", która odbędzie się w Mińsku, od 26 do 29 października.

"Teraz staramy się stworzyć katalog, który po raz pierwszy wprowadzono dla firm, przedsiębiorców i partnerów wystawy" Shoes. Torby. . Akcesoria "Nasz katalog but będzie trochę jak magazyn" Vogue ", jak to będzie przeznaczone przede wszystkim dla profesjonalistów, którzy pracują w branży obuwniczej" - powiedział E. Markevich.

Zauważył też, że katalog będzie głównie polskich buty, podczas gdy jego firma współpracuje z polskich i chińskich fabryk.

"W tej chwili staramy się skupić na polskich produktów, a także pracy z Polakami, bezpośrednio, bez pośredników, a także znanych marek, takich jak Szydłowski, mówią same za siebie" - powiedział.

Nowe modele kolekcji jesienno-zimowej obuwie "zaprezentuje" Shoes. Bags. Akcesoria "PE" ShikGrupp ", który jest importerem takich znanych marek jak Basconi, Brocoli, Cantarini, Glossi, Mallanee, Mativi, Polivi, Sasha Fabiani, Stoalos i innych.

"Współpracujemy z ponad 30 producentów z Chin i wystawy zaprezentują zupełnie nowe ekskluzywne modele z kolekcji" Jesień-Zima "- odnotowano w zarządzanie przedsiębiorstwem.

Wystawa ".. Obuwie Torebki Akcesoria" odbędzie się od 26 do 29 października w Belexpo adres: Mińska, zwycięzców Ave, 14. Wystawa organizowana jest wystawa Spółka "Ekspolist.

www.exposhoes.by

(Wysłany Praw partnerstwa)

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja