ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
exhibition of exposhoes business online
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Интернет-магазин обуви Expomag (ЭКСПО маг)

Zaproszenie do rejestru

2010-10-08 01:48:52
ExpoShoes Online
Zaproszenie do rejestru

Projekt ExpoShoes Business Online jest oficjalnym partnerem międzynarodowych organizacji wystawy, wystawy w Rosji, Hong Kongu, Białorusi, Ukrainy (in absentia), które same w sobie, jako partnerzy, w trybie zaocznym, są aktywnie zaangażowani! Ich liczba stale rośnie, jak również zarejestrowanych użytkowników na temat naszego projektu!

   
Zapraszamy do organizacji stałej i darmowa rejestracja w międzynarodowym projekcie, produkcji i sprzedaży przemysłu obuwniczego ExpoShoes Business Online Portal www.ExpoShoes.com!

   
Do zalet naszego portalu w społecznej i tematycznych kierunku B2B (business to business), gdzie będzie pełen zakres tematyczny usług informacyjnych dla marki, znajomości prywatnych przedsiębiorców w znalezieniu partnerów w liście innych krajów i kontynentów.

  
Parametry techniczne naszego portalu www.ExpoShoes.com może dostarczać istotnych informacji w branży przemysłu obuwia do krajów i kontynentów (w całości lub osobno) w dziesięciu językach dur (domyślnie angielski, niemiecki, rosyjski, ukraiński, francuski, hiszpański, włoski , polski, portugalski, turecki). Działy informacyjne z portalu www.ExpoShoes.com według specjalnie opracowanej przez nas specyfikacji, mają zdolność do zapewnienia użytkownikom portalu do wyświetlenia na stronie głównej siedzibie sekcji od 1 do 10.000 (lub więcej) informacji i materiałów promocyjnych do użytkowników na całym świecie. Dostępność kanałów RSS nowości na stronie głównej (angielski i rosyjski - zostaną umieszczeni na wszystkich pakietów językowych RSS, które będą musiały naszego portalu), jak i rosyjskojęzycznej i angielskiej sieci Web Blogi pozwala na eksport świadczone przez tematycznych informacji dla użytkowników z naszego portalu do innych informacji i niestandardowe strony internetowe w językach angielskim i rosyjskim.


  
Projekt "ExpoShoes Business Online" obejmuje pełny zakres informacji i profesjonalne usługi państwa, zbiorowego i prywatnego, szkolenia, wystawy, produkcja, handel hurtowy, informacji oraz rodzajów reklamy firm do informowania innych uczestników projektu i użytkowników Internetu na całym świecie. Struktura projektu «ExpoShoes Business Online» Portal www.ExpoShoes.com oparty na dostarczaniu informacji i zakres tematyczny usług w Internecie i obejmuje obecności społecznej sekcji biznesowych w znalezieniu partnerów do komunikowania się przez szyfrowany tryb natychmiastowy korespondencji, jak również inne przydatne funkcje w ramach projektu że są stale rozwijane i wdrażane w ramach projektu.
   
Internet jest bardzo potrzeby naszych informacji tematycznych dla użytkowników, co utrudnia wyszukiwanie i prowadzi do straty czasu. Główne zalety naszego projektu "ExpoShoes Business Online», która koncentruje się na jednym sektorze przedsiębiorstw klastra, co z kolei ułatwia szybkie gromadzenie i przydatne, niezbędne i ważne informacje dla wszystkich obszarów działalności obuwia i akcesoriów w ogóle.
W październiku 2010 roku uruchamiają subdomeny miejsc dla Firmy wystawy (np. www.minsk.exposhoes.com, www.chinashoesexpo.exposhoes.com, www.shoesaccess.exposhoes.com), które z bezpośrednim udziałem tych organizacji będą wypełnione wszystkie informacje przewoźnika do użytkowników na całym świecie.
  
W ramach projektu istnieje możliwość komunikacji między pozostałych członków zespołu z różnych krajów (szyfrowane instant korespondencji z możliwością przesyłania plików, łącznie z rozszerzeniem doc.), Możliwość tworzenia galerii towarów i usług (szyfrowaną informacji), publikacji informacyjnych na każdym z wybranych krajów kontynentach i podany tłumaczonych języków (opłata obejmuje powielania nowościach na naszej różne blogi i przegląd sprawozdań z innymi użytkownikami serwisów społecznościowych).

Zostań z nami i prosimy przejść do rejestracji na link:
http://exposhoes.com/users/registration, zgodnie wyselekcjonowanej grupy użytkowników.


Już wkrótce oferta wszystkich użytkowników naszego projektu aby połączyć się z pracy i menedżerowie, tworząc w profilu zarejestrowanego pracy dla nich bezpłatny parking.
Nasz projekt jest młody, ale tworzymy cuda!
Catch-oszczędność czasu i pieniędzy!


Siergiej Nikołajewicz Geraskin
kierownik projektu

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja