ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
exhibition of exposhoes business online
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Początku rejestracji - 20/07/2010

2010-07-16 15:29:22
Geraskin, PE

W dniu 20 lipca 2010 Darmowa rejestracja zaczyna się w projekt pracowników przemysłu obuwniczego ExpoShoes Business Online!

 
produkcji obuwia profesjonalistów i partnerów biznesowych do produkcji obuwia, przedstawiciele producentów i przemysłu obuwniczego biznesu w naszym projekcie wolna przypisany użytkownik 1 album 50 zdjęć na ekran towarów i usług, a otrzyma bezpłatne zakwaterowanie w katalogu producentów branży obuwniczej na świecie, informacje o firmach przemysłu obuwniczego i ich partnerów biznesowych, chwilowe szyfrowane rozmowy z dodatkowych możliwości dla biznesu, transferu plików i inne przydatne funkcje, i wiele innych.

 
Od użytkowników rejestracji są wymagane, aby potwierdzić stosunek do produkcji obuwia, załadunku kolorowych kopii dokumentów odpowiedzialnych za rejestrację osób (przedsiębiorca prywatny, biznesmen), zaświadczenie lub patnet, licencji, dokument tożsamości, dokument w sprawie rejestracji znaku towarowego, lub obu. Wykaz spółek zarejestrowanych osób i firm tego typu działalności: buty, torebki, paski, przemysł skórzany (z wyjątkiem odzieży), akcesoria do obuwia, galanterii do obuwia, akcesoriów, części zamiennych, pielęgnacja narzędzi i buty, chemikalia do produkcji obuwia, sprzętu dla przemysłu obuwniczego, usługi krawieckie i naprawy produktu, producenci opakowań, przemysł podeszew i innym podmiotom gospodarczym, które w kontakcie z branży obuwniczej, w tym obuwia wystawy międzynarodowe organizacje i związki zawodowe).

W niedalekiej przyszłości, nasz projekt nie będzie wprowadzić płatne www.ExpoShoes.com rejestracji witryny i oferuje do wzięcia udziału w promocji projektu pomocy ExpoShoes Online Business, zainstalowany na stronie kliknij nasz banner.

Umieścić nasz baner do witryny, użytkownik potwierdza, że są Państwo zainteresowani naszą dalszego rozwoju i komfortowym środowisku promocji Twojej firmy w tym projekcie ExpoShoes Business Online. Z kolei będziemy rozwijać zakresu przemysłu obuwniczego w linii, dzięki czemu przemysł obuwniczy i doskonalenia usług w ogóle, co się dodatkowych korzyści w projekcie ExpoShoes Business Online!

 
Wprowadzają klientów, partnerów, przedstawicieli, zarejestrować się i rozpocząć pracę w bardziej komfortowych warunkach, w których można zaoszczędzić czas i pieniądze, zarabianie, reklamować, weź udział!

 
Jesteśmy zainteresowani w utrzymaniu osobistych informacji o projekcie i oferują rejestracji określonych ustawień dostępu do profilu.

Administracji projektu ExpoShoes Business Online

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja