ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Online Business News ExpoShoes

2010-06-29 23:27:53
Geraskin, PE
Online Business News ExpoShoes

Wiadomości z projektu ExpoShoes Business Online

  Najnowsze informacje z naszego projektu ExpoShoes Business Online, to jest fakt, że nasz zespół zdecydowano się wprowadzić naszą stronę języka tureckiego, który został wprowadzony w X języka major.
 Do rozpoczęcia projektu wprowadzono 10 różnych językach świata, uważa się za podstawowe i są przewidziane łatwą komunikację między różnymi krajami. Już w 2011 r. będziemy mogli zwiększyć liczbę języków i zaczął wprowadzać innych, w tym arabskiego. W tym wszystkim zwracamy uwagę na fakt, że w naszym zasobów ExpoShoes.com angielski jest międzynarodowym i dużych.
 Wszystkie informacje w rejestracji zostaną wprowadzone w wielu językach - angielskim oraz w języku państwa, które odbędzie się bezpośrednią komunikację w ramach projektu ExpoShoes Business Online, to będzie to samo i dwóch egzemplarzach.
 Ze względu na unikalne rozwiązanie tłumaczeń, każdy zarejestrowany osoba będzie w stanie automatycznie tłumaczyć podczas wysyłania prywatnej korespondencji, osobiste teksty. Tak więc istnieje możliwość, napisać wiadomość na jeden z dziesięciu językach, po kliknięciu przycisku Wyślij, automatycznie przetłumaczyć i wysłać wiadomość jednocześnie, aby ustawić język menu i komunikatów bez tego. Oferujemy również wiele ciekawych funkcji dla trybu z korespondencją w funkcji wiadomości błyskawicznych.
 Zostań z nami i nie zawiedziemy!

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja