ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

SHOESACCESS International - 28.09.2010

2010-08-08 23:14:12
ExpoShoes Online
SHOESACCESS International - 28.09.2010

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w corocznej wystawie obuwia i akcesoriów, które odbędzie się

od września 28 do 1 października Manege, Moskwa, Rosja.

«SHOESACCESS" - międzynarodowa wystawa z bezpośredniego wsparcia rządu w Moskwie.    
Organizatorzy międzynarodowej wystawy "SHOESACCESS» są w domu handlowym "namiot" i "Star Expo. W zarządzaniu Trading House "namiot" są unikalne i wygodne miejsca wystawy Gostiny Dvor i Manege. Na wiele sposobów, takich targów nie ma analogów w Europie. Firma "Star Expo, ma duże doświadczenie i dość wysokiej jakości urządzeń technicznych dla takich działań na najwyższym poziomie, administracyjnych i publicznych.

  
Jesteśmy zainteresowani w doprowadzeniu wystawy "SHOESACCESS» ukraińskie firmy, które produkują obuwie i akcesoria (buty, sprzęt do obuwia, torebki, paski, rękawiczki, akcesoria i materiały do pielęgnacji obuwia).

  
Po raz pierwszy na międzynarodowej wystawie oferuje bezprecedensową środowiska w celu przyciągnięcia najbardziej prestiżowych dzielnic Moskwy i Europy. Chcemy stworzyć wielką skalę i ambitnego projektu pod patronatem rządu w Moskwie. Tworzenie możliwości uczestnictwa producentów obuwia i akcesoriów na wystawie "SHOESACCESS». Naszego wspólnego międzynarodowego projektu z projektem "ExpoShoes Business Online" i stworzy nowe możliwości dla firm butów, takich jak Internet, a na wystawie w Moskwie obuwie i akcesoria «SHOESACESS» a być może więcej, w innych międzynarodowych wystawach.

  
Przypomnijmy, że w marcu 2010 r. w Atrium arcade, pomyślnie przeszła V Moskwie Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów «SHOESACCESS", w którym brali udział firm rosyjskich i zagranicznych, prowadząc krajowych i zagranicznych marek. Bogaty i intensywny program wystawy m.in. spektakularne pokazy mody zorganizowany przez najlepszych rosyjskich i zagranicznych spółki obuwie, International Design Competition obuwia i akcesoriów, konferencji przypadku Forum obuwia.

Zapraszamy do stania się stroną w Moskwie VI Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów «SHOESACCESS", odbędzie się od września 28 do 01 października 2010 w Manege, Moskwa, w odległości 100 metrów od Placu Czerwonego!

Udział w tej lub najbliższej edycji "SHOESACCESS» Możesz zamówić oficjalny przedstawiciel w najlepszej cenie:
Ukraina: +38 (067) 261-8001 (ru) lub +38 (050) 270-4272 (ru) +38 (097) 0424142 lub kontakt z pytaniem w imieniu firmy, które chcą odwiedzić tę wystawę, przez e-mail : [expo at] exposhoes.com
Pobrać i wypełnić wniosek można z tego linku:

http://exposhoes.com/shoesaccess.doc

Oficjalny przedstawiciel międzynarodowe targi obuwia i akcesoriów «SHOESACCESS», dyrektor ds. rozwoju międzynarodowego projektu obuwniczym "ExpoShoes Business Online» SN Geraskin

SHOESACCESS International - 28.09.2010

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja