ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Firma Mirko Ciccioli

2010-06-02 12:09:14
Geraskin, PE
Firma Mirko Ciccioli

  Firma Mirko Ciccioli istnieje od ponad 40 lat, tworzenia i produkcji włoskie buty, które tylko o najwyższej jakości. Firma zapewnia, że produkcja jej buty jest nie tylko w pracę mechaniczną, ale również proces twórczy, więc w tym przypadku jest bardzo ważne, talent i powołanie pracowników.

  Mirko Ciccioli Fabryka znajduje się w jednym z najsłynniejszych dzielnic obuwia we Włoszech, w Montegranaro, regionu Marche. Został założony w roku 1960, kiedy buty zostały wykonane na podstawie tych rzemieślników włoskich tradycji. Pracy ręcznej zawsze ceniony, ponieważ tylko w tym przypadku buty dostaje niepowtarzalny wygląd. Ponadto, każdy szczegół podczas poddane starannej obsługi.

  Masters miał szczególne wyczulenie na materiały, z którymi mieli do pracy, do perfekcji posiadał podstawowe techniki obuwia. Wszystkie te możliwości pozwalają uzyskać doskonałe buty, które wyglądały na długo i nie zużywają się. Że doświadczenia stały się podstawą do produkcji obuwia Mirko Ciccioli. Pierwsze buty, które pojawiły się na rynku włoskim, ustalono mistrzami w swoim rzemiośle, więc szybko znalazł swoich fanów.

  Firma Mirko Ciccioli nigdy nie zatrzymuje się na osiągnięty. Jest stale rozwijana, pozyskiwania nowych technologii i technik, które opierają się na silnych podstaw - tradycyjny włoskiej tradycji. Przez to skuteczne podejście firmy Ciccioli Mirko dzisiaj oferuje tylko najwyższej jakości obuwia, stworzony przez doświadczonych specjalistów z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń.

Na tworzenie modeli na szczególną uwagę poświęca się funkcji pieszych, obuwie Mirko Ciccioli zatem nie tylko wygląda stylowo i jakościowo, i to również bardzo wygodne. W takich obuwia do stóp jest przytulne i wygodne, że bezwarunkowo każdy nabywca dokona oceny.

 Nasze kontakty:
 Przez Boncore n.28
 Cap. 63014 Montegranaro (AP), Italia
 Tel / fax +39.0734.891926

 

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja