ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
exhibition of exposhoes business online
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Интернет-магазин обуви Expomag (ЭКСПО маг)

Importu i eksportu obuwia

2010-08-21 16:51:31
ExpoShoes Online
Importu i eksportu obuwia

Każdy ma dawna wiadomo, że niektórzy producenci butów nie mają własnej produkcji i uciekamy się do produkcji marek we Włoszech i Chinach, Indiach i Brazylii. Nie jest to grom z jasnego nieba, jest to rzeczywistość naszych czasów. Faktem jest, nowoczesnej firmy, który jest pozbawiony godności i szacunku dla pracowników w przemyśle ich ciągłej pracy zawodowej i umiejętności w różnych krajach. Mamy więc - nasi pracownicy są zwolnieni, a zamiast tego pracują specjaliści z innych krajów. Tańsze, ale nie takim szacunkiem. Faktem jest, że nie dba o swoich obywateli w ich kraju. Można powiedzieć, że nie jest? Nie wierzcie w to! Przyznaję, mój szacunek dla przywódców państw, które wspierają ich wysokiego poziomu produkcji i zapewnienia miejsc pracy dla swoich obywateli. Jak się okazuje, że w pogoni za zyskiem stracił moralności. Oczywiście, istnieją duże korzyści w ratowaniu finansów fałszywe producentów, ale jednocześnie traci swoją niezależność, staem sytuacji zakładników, gdyż nie ma prawidłowego działania władz i ich urzędnicy, którzy prowadzą ten trend przemysłu.

  
Do tej pory poparcie dla przywódców wszystkich krajów w ich krajowych producentów, jest pilna i globalnych kwestii bezpieczeństwa narodowego. Warto zastanowić się, panowie. Pokój dla wszystkich, ale nie zapomnij do rozwijania przemysłu! Rozwoju i eksportuje swoje produkty do różnych krajów na otechestvunnuyu ich nazwy marek i pokazać, co można dla ludzi!

www.ExpoShoes.com

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja