ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Butów Pamco Machinery Co, Inc

2010-10-21 17:09:23
ExpoShoes Online
Butów Pamco Machinery Co, Inc

Pamco butów Machinery Co, Inc jest wiodącym organiztation przemysł oferuje pełen zakres maszyn do butów, ściągacz maszyn, urządzeń i części wyrobów skórzanych. Jesteśmy dumni z najwyższej jakości produktów i usług dla obuwia i skórzanych. Przez ponad 50 lat doświadczenia, Pamco pewnością Państwa potrzeb maszyny z nowych lub przebudowywanych do części i ich usług. Skontaktuj się z nami już dziś dodatkowych opportunuties!


  
Oto kilka linii, które nosimy: Ormac, Camoga, Pfaff, Anzani, Adler, Fortuna, USM, International, Brother, Juki, Consew, Omav SPS, Techno-2, Mec-Val, Sigma, Comelz, Colli, Landis , Puritan, Sagitta, Mec Alfa, Brustia, OMAC, BEA, Pam, Highlead, Chafer, Mitsubishi, Cima, Silpar, Elettrotecnica, Falan. Pamco jest wyłącznym przedstawicielem na ORMAC w USA, Kanada, Puerto Rico i na Dominikanie. Ta linia oferuje najnowsze technologie dla producentów obuwia i oferuje najwyższej jakości trwałych urządzeń, które są dostępne.

  
Pamco butów maszyn ma przyjemność zaoferować pełną linię maszyn Camoga podziału, części i usług dla przemysłu obuwniczego i skórzanych. Ta linia oferuje najnowsze technologie dla producentów, oferując najwyższą jakość maszyn podziału. produktów Camoga są zaprojektowane zgodnie z głównych zasad jakości i prostoty aby zapewnić wysoką wydajność, produktywność i łatwość obsługi. Szeroka gama dostępnych modeli może spełniać wszystkie wymogi, od rzemiosła do wielkiego przemysłu.

MASZYNY SHOE PAMCO.

Adres: 35 ST BEECH, Lewiston, ME 04240-7706
Telefon: 1 (207) 783-1763

www.pamcomachinery.com

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja