ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Przygotowanie do zimy na Białorusi

2010-10-06 15:08:13
EXPOLIST, LTD
Przygotowanie do zimy na Białorusi

Białoruskich dostawców obuwia przygotowują się do zimowego bardzo zimno


Białoruski hurtowych dostawców oczekiwać popytu na ciepłe buty w związku z przewidywaniami zimie bardzo zimno.


"W ubiegłym roku z powodu zimy czułem silny popyt na ciepłe buty. W tym sezonie również spodziewać silnego zimno, więc dostosowane w zakresie wyboru na rzecz modeli zimie. Specjalnie dla Rosji i Białorusi, polskich producentów otshili buty strona do jagnięciny bóbr. Jest to wyjątkowy przypadek jak dla siebie, Polska nie wywołują takie ciepłe zakresie "- powiedział organizatorów wystawy" Shoes. Torby. Akcesoria. "Dyrektor" Topo "Markevitch Eugene.


20% planuje zwiększenie produkcji butów RUE Smilovichskaya folusznictwo filcu fabryki ", to powiedział sprzedaży firmy Kierownik Działu Vladimir Kułagina.


"W ubiegłym roku mróz wpływ na wzrost popularności białoruskiej buty w tym roku sprzedaż rozpoczęła się znacznie wcześniej -... W sierpniu Prowadzimy sprzedaż produktów do Rosji, Ukrainy, krajów bałtyckich walonek wśród Białorusinów się w zeszłym roku nie popyt, ale teraz dla nas . traktowane rodzimych przedsiębiorców, którzy chcą sprzedawać produkty do fabryk na terenie kraju do sezonu, poszerzyliśmy zakres i zaczęła produkować buty dla dzieci w "TIC-bottom - powiedział V. Kułagina.


Wysoki popyt na ciepłe buty i buty niskie przewidzieć i PE "ShikGrupp, Białorusi importowanych marek obuwia Basconi, Brocoli, Cantarini, Glossi, Mallanee, Mativi, Polivi, Sasha Fabiani, Stoalos. "Jesteśmy gotowi do zimy W związku z ostatniego sezonu, dokonaliśmy korekty, aw tym roku jest gotowa do przedstawienia wiele modeli zima Oczywiście, bardzo popularne w użyciu obuwie wykonane z naturalnych materiałów, ponieważ jest doskonale ponosi mróz.." - Podała spółka.


Dyrektor dostawcy Men's Polska buty TUP "OptObuvTorg Vadim Grinevich zauważyć, że w tym sezonie znalazła się na czele w zakresie baranka bóbr. Rozmówca dodał, że najbardziej popularny model - klasyczny Półbuty męskie.


Prezentacja nowej kolekcji wchodzą-zima przedsiębiorstw obuwie planuję spędzić na wystawie "Shoes. Bags. Akcesoria", która odbędzie się w Mińsku, od 26 do 29 października.


"Wystawa będzie dokładniej określić tendencje w nowym sezonie, bo z pomocą tego forum hurtowych dostawców może pokazać swoje wyroby do przedstawicieli sieci sprzedaży detalicznej" - powiedział kierownik projektu Snezana Kleschenko.
Według niej wnioski do odwiedzenia wystawy opuścił już ponad 500 przedstawicieli organizacji i firm zaangażowanych w handel detaliczny w obuwiu.

www.exposhoes.by

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja