ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

Ripple Firm - Obuwie

2010-10-02 13:21:57
ExpoShoes Online
Ripple Firm - Obuwie

Nasza firma Ripple zajmuje się produkcją i hurtową obuwia skórzanego dla mężczyzn i młodzieży. Na rynku obuwia skórzanego na Ukrainie, mamy ostatnio, ale w tym czasie udało się nam zdobyć duże i bogate doświadczenie, wiarygodnych dostawców skórzanego obuwia i akcesoriów, a także regularne klientów korporacyjnych, sprzedaży produktów naszej firmy. Jesteśmy zawsze stałe uaktualnianie i rozszerzanie naszej oferty produktowej, poprawę polityki cenowej, oferując bardziej przystępne ceny dla obecnych i przyszłych klientów.

Na buty, używamy wysokiej jakości materiałów i nasze produkty są komfort, trwałość i odporność na wszelkie warunki klimatyczne. Własny dział rozwoju i projektowania pozwala na tworzenie stylowych i nowoczesnych wzorów dla kobiet i męskie buty ze skóry, analiza nowych trendów i tendencji w świecie obuwia.

Mamy dla Ciebie najlepsze warunki do współpracy - rozsądne ceny, usługi najwyższej jakości, szerokiej i stale aktualizowanej gamę produktów, na najwyższym poziomie dla każdego z naszych klientów!

Skontaktuj się z nami:

Kraj: Ukraina
Miasto: Charkow
E-mail: sasha19_73@meta.ua
Telefon: 380677181366

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja