ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
exhibition of exposhoes business online
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Интернет-магазин обуви Expomag (ЭКСПО маг)

Wystawa SHOESACCESS obuwie

2010-08-22 23:43:27
ExpoShoes Online
Wystawa SHOESACCESS obuwie

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w corocznej wystawie obuwia i akcesoriów, które odbędzie się

od września 28 do 1 października Manege, Moskwa, Rosja.

"SHOESACCESS" - to międzynarodowa wystawa z bezpośredniego wsparcia rządu w Moskwie.

  Organizatorzy międzynarodowej wystawy "SHOESACCESS" to dom Trading "namiot" i OOO "Star Expo. W zarządzaniu marquee centrum handlowego "są unikalne i wygodne miejsca wystawy Gostiny Dwór" i "Manege". Dla wielu parametrów, takich analogów wykazują
miejsc nie Europy. Firma Star Expo, ma bogate doświadczenie i wysoką jakość wyposażenia technicznego dla takich działań na najwyższym poziomie, administracyjnych i publicznych.

   
Jesteśmy zainteresowani w doprowadzeniu wystawy "SHOESACCESS" przedsiębiorstwa zajmujące się produkcją obuwia i akcesoriów (buty, sprzęt do obuwia, torebki, paski, rękawice, akcesoriów i materiałów do pielęgnacji obuwia).
   
Chcemy stworzyć wielką skalę i ambitnego projektu pod patronatem rządu w Moskwie. Tworzenie możliwości uczestnictwa producentów obuwia i akcesoriów na wystawie "SHOESACCESS. Naszego wspólnego międzynarodowego projektu z projektem "ExpoShoes Business Online"

  
Bogaty i intensywny program wystawy m.in. spektakularne pokazy mody zorganizowany przez najlepszych rosyjskich i zagranicznych spółki obuwie, International Design Competition obuwia i akcesoriów, konferencji przypadku Forum obuwia.


  Zapraszamy do stania się stroną w Moskwie VI Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów "SHOESACCESS", która odbędzie się od września 28 do 01 października 2010 w Manege, Moskwa, w odległości 100 metrów od Placu Czerwonego!

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja