ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

szał Ugg skokowej Hong Kong

2010-10-19 13:08:09
ExpoShoes Online
szał Ugg skokowej Hong Kong

Ugg Craze która panowała w Hong Kong


Uggs miały być funkcjonalne buty, do baraszkowania się po śniegu i ciepło, gdy pobyt przerwy grzejnika. Te funkcje, a te funkcje w spokoju. Buty stały się jednak stwierdzenie "to" element wykorzystywane do celów moda prawdopodobnie więcej niż celów funkcjonalnych w tych dniach. Wiesz przedmiot podobny do tego przeznaczony do dalszego sukcesu, kiedy pisklęta w gorącej, miasta duszno jak Austin, Texas, nosić je przez cały rok z drelichu, spódnice, jak oni japonki, aby wyglądać sexy. Wiecie również ich sukces nie może być tłumione, gdy firma, która je posiada ściąga 813.000.000 dolarów przychodów w ciągu roku, jako firma, która posiada Uggs było w '09. I wiesz, że tu zostać, gdy firmy takie jak Jimmy Choo zacznij zdobione, z frędzlami 600 dolarów wersji rzeczy. Szał która panowała w duszny miasta Hong Kongu, gdzie ważne fantazyjny dom towarowy Lane Crawford zobaczyłem buty sprzedać w ciągu miesiąca w ubiegłym roku.

The Wall Street Journal:

"Powiedziałbym, że byliśmy nieco zaskoczeni, jak intensywne reakcji", mówi Peter Nichols, starszy projektant nabywcy dział Lane Crawford buty. "Oczywiście konsumentów czekał na to."

Jedno spojrzenie na te buty, chociaż nasuwa się pytanie, czy chwilowa moda nigdy nie umrze. Grube, niezgrabne buty można odciąć nogi kobiety w sposób najbardziej niepochlebny - przypomina dwa wypchane zwierzęta gryzie stopy. Tymczasem wewnętrznej warstwy runa wydaje się właściwe tylko do śnieżyc i mało przydatne w zimie w Hong Kongu, gdzie temperatura rzadko spada poniżej 18 stopni Celsjusza.


Nichols dodaje, że wierzy "buty Ugg zostaną tu" i że "Czy ich miłość, czy nie, są one zdecydowanie część sumienia obuwia." Czy ktoś uważa, że może, tylko może, Jimmy Choo współpracy zabije ich odwołanie?

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja