ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news
Baner Shoes Sale Banner for Shoes Sale 200px 500px

WSA American Wystawa Obuwie

2010-10-09 13:01:54
ExpoShoes Online
WSA American Wystawa Obuwie

WSA przekazuje Prawie $ 70K Two FUNDACJA TEN


    
Bezprecedensowe wydarzenie prezentów zwieńczeniem Prezentacja Sprawdź w Las Vegas Show WSA, NV - 10 sierpnia 2010 roku. WSA Show, ENK International Trade Event, na poparcie swojego partnerstwa z dwóch dziesięciolatków Obuwie Foundation (Two Ten), przedstawił czek na 69.502 dolarów do przemysłu obuwniczego na "własne" fundacji na Noc WSA o wszczęciu postępowania-Party Po w Las Vegas, Poniedziałek, 9 sierpnia.


   
Na cześć dwóch 70-tych urodzin TEN i uczcić 62 lat w biznesie, WSA zadeklarowała wkład 62
dolarów za każdą markę na targach 2010 sierpień pokazać Waltham, Massachusetts organizacja, która oferuje
pomocy finansowej, doradztwa i społeczności lokalnych zasobów dla osób potrzebujących, którzy pracują w obuwie
przemysłu.


"To pierwszy raz, każdej organizacji w naszej branży, dostarcza darowizny w imieniu każdej marki uczestniczących obuwia tylko dla wystawców," powiedział Elyse Kroll, przewodniczący, ENK International. "Jesteśmy szczególnie zadowoleni, na cześć dwóch dziesięciolatków, organizacji, która jest zbudowana na fundamencie troski, służenia społeczności poprzez usługi socjalne i programy edukacyjne dla osób w potrzebie."


   
Partnerstwo sfałszowanych przez WSA został stworzony, aby wyciągnąć pomocną dłoń do osób potrzebujących w ramach przemysłu w czasach najtrudniejszych i było możliwe dzięki udział ponad 1100 marek w sierpniu 2010 WSA Show. "Dwa Ten Obuwie Fundacja ma za sobą długą i istotne powiązanie z WSA," powiedział Kim Meill Peggy, prezes Two Ten Obuwie Foundation. "I tak jesteśmy wdzięczni za ten dar ostatnich WSA na poparcie dwóch Dziesięć pracy w pomocy shoepeople w potrzebie. Przyznaje, zrozumienie, że wszystkie WSA w naszej branży, musi pomóc "naszym" fundacji. - Tak, aby nadal się spotkać i odpowiedzieć na dużą liczbę zaproszeń do dwóch dziesięciolatków programów i usług "


   
Od czasu ich powstania, Dwa Ten został na temat tworzenia wpływ na życie ludzi w branży obuwniczej. Ich
Misją działania i tworzenia zmian dla potrzebujących nigdy nie była silniejsza.


   
Oryginał powstał w WSA 1948 r. do sponsora zakupu rynków i działanie na rzecz poprawy branży obuwniczej.
Sprawdzić z WSA został przedstawiony przez Elyse Kroll do Peggy Kim Meill w nocy WSA o wszczęciu postępowania-Party Po zorganizowanej w
Venetian.


-MOREAbout WSA i ENK International ENK International LLC jest wiodącym producentem targi mody w Nowym Jorku, Los Angeles i Las Vegas. portfolio ENK z dnia 29 imprez należą koterii (współczesne i most odzież damska i akcesoria), ENKNewYork (mężczyźni klasycznych do współczesnych ubrań, Denim Premium i zaawansowanych odzież sportowa, obuwie i aptekarz), Circuit (moda damska i biżuterii, torebki, szale, buty i upominków), Intermezzo (współczesne i most odzież damska), Children's Club (odzież dziecięca, akcesoria, obuwie i prezenty od wyprawkę dla młodszych kategoriach), WSA (kobiet, mężczyzn i obuwia dla dzieci i akcesoria), Sole Commerce (obuwie eleganckiej kobiety) , Brighte Los Angeles (gotowe do noszenia współczesnych kobiet i most, obuwia i akcesoriów) oraz ENKVegas (męskie i kobiece ubrania, denim, obuwia i akcesoriów).


   
ENK pokazuje przyciągnąć 150.000 krajowych i międzynarodowych odbiorców i naciśnij rocznie w wyniku sprzedaży ponad 1 mld USD.

   
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.enkshows.com i www.wsashow.com

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja