ExpoShoes Online
Dodaj do ulubionych  Dodać do strony głównej
SiteHeart
    
 
Kraj
SEARCH
Login:
Hasło:
Poprzednie wiadomości Następny news


Kijów. LEATHER i buty 2010-2

2010-06-27 14:36:46
Geraskin, PE
Kijów. LEATHER i buty 2010-2

  Kijów, Ukraina, od 20 - 23 lipca 2010 zostanie XX Międzynarodowe specjalistyczne wystawy skóry, obuwia i skóry i futra SHOES 2010 "2.

  Miejsce wystawy: Centrum Wystawowe, Kijów, Ukraina, Szosa Brovarske, 15 lipca będzie wykazać się bardzo duże i to będzie ich udział wystawcy z takich krajów jak Włochy, Niemcy, Polska Rumunia, Hiszpania, Rosja, Turcja, Mołdawia, Portugalia, Republika Czeska, Australia, Grecja, Holandia.

 Ukraina stanowi około 250 przedsiębiorstw i przemysłu obuwniczego przedsiębiorstw.

 Tych, którzy chcą, aby część listy uczestników będzie mógł naszym blogu pod adresem: http://blog.exposhoes.com/ru/?p=180  Z naszej strony, chcemy uczestników i wystawców wystawy jest udanego biznesu oraz wspierania ich przedsiębiorstw.

 Przypominamy, że w dniu 20 lipca nasz projekt ExpoShoes Business Rejestracja online zaczyna firm i przedsiębiorstw przemysłu obuwniczego, a także prywatnych przedsiębiorców działalności zakres obuwia.
 Tych, którzy chcą umieścić informacje reklam, bannerów i innych, prosimy o kontakt w sprawie kontaktów na liście w części Kontakt na dole strony.

 Powodzenia!
 Online Business ExpoShoes

ExpoShoes Stamp Online
Poprzednie wiadomości Następny news
© 2009-2012 ExpoShoes Online. Wszelkie prawa zastrzeżone
Online ExpoShoes - Międzynarodowa sieć społeczną biznesu International Directory of obuwia i akcesoriów Zasobów reklamowych International oraz informacje o branży obuwniczej Międzynarodowa wystawa obuwia i akcesoriów, materiałów i sprzętu
HalfPix Youtube Twitter Facebook Delicious Digg
US ZIP Codes
ExpoShoes Online
ExpoToolbar ExpoToolbar
Język : Polska Polska Rosja Zjednoczone Królestwo Francja Portugalia Ukraina Niemcy Włochy Polska Hiszpania Turcja